One czekają na adopcję

O fundacji

Fundacja SOS-Amstaffy została zarejestrowana w Łodzi w . Jesteśmy organizacją non-profit- Wszyscy działamy na zasadach wolontariatu.

Powstaliśmy po to by pomagać porzuconym psom ras uznawanych za agresywne głównie TTB. Pod nasze skrzydła trafiają przede wszystkim amstaffy i pitbulle ale również bullteriery, dogi, Tosy i inne. Jako Fundacja utrzymujemy się z datków przekazywanych przez darczyńców.

Psy będące pod naszą opieką przebywają w hotelach dla zwierząt, w domach tymczasowych oraz klinikach. Niejednokrotnie potrzebują kosztownego wsparcia medycznego, karm specjalistycznych, szkoleń czy porad behawioralnych. Nim trafią do domów są sprawdzane w różnych sytuacjach takich jak akceptacja ruchu miejskiego, kotów, psów, dzieci bądź róznych sytuacji życiowych. Dokładamy wszelkich starań by nowy właściciel uzyskał jak najwięcej informacji o psiaku.